Greitosios paskolos

Greitos paskolos šiuo metu yra vienos iš populiariausių paskolų rūšių dėl to, kad šios paskolos suteikiamos greitai ir be jokių didelių formalumų. Greitųjų paskolų suma yra nuo 1000 Lt iki 40 000 Lt, o paskolos grąžinimo terminas nuo 3 mėnesių iki 5 metų. Imant greitąją paskolą vartotojui yra suteikiama daugybė privalumų: nereikia pateikti ataskaitos apie panaudotą paskolą, nereikia įkeisti turto, suteikiama galimybė pasirinkti priimtiniausią paskolos grąžinimo ir palūkanų mokėjimo būdą, taip pat suteikiama galimybė grąžinti paskolą ankščiau termino (be papildomo mokesčio).

Šiuo metu tai viena iš populiariausių paskolų rūšių. Atsiradus nenumatytoms išlaidoms arba tiesio pritrūkus pingų ir kai jų reikia gauti skubiai žmonės imasi greitųjų paskolų teikamų paslaugų.  Greitosios paskolos, ką jau galima suprasti iš jų pavadinimo, yra suteikiamos greitai ir be jokių didelių formalumų, kas yra labai patogu pritrūkus pingų.

Greitųjų paskolų suteikimo suma yra iki 40 000 Lt, o paskolos terminas yra nuo 3 mėn. iki 5metų. Greitosios paskolos suteikiama valiutai yra litai, eurai arba JAV doleriai ( jeigu kliento valiuta gaunama JAV doleriais).

Greitos paskolos turi daug privalumų. Imant greitą paskolą Jums nereikės pateikti ataskaitos kur ir kam išleidote paskolos pinigus. Jums nereikės įkeisti turto (kas yra labai pavojinga).  Yra suteikiama galimybė pasirinkti palankiausią palūkanų mokėjimo ir paskolos grąžinimo būdą.  Taip pat yra galimybė apsidrausti ir suteikti finansinį saugumą sau ir savo artimiesiems. Suteikiama galimybė grąžinti paskolą ankščiau laiko be papildomo mokesčio.

Paskolos yra išduodamos su fiksuota metų palūkanų norma (palūkanos nekeičiamos iki paskolos  padengimo pabaigos). Nuo kiekvieno kliento finansinių galimybių įvertinimo, paskolos  valiutos, skolinimosi laikotarpio ir kitų naudojamų banko paslaugų priklauso palūkanų dydis.
Paskolų grąžinimui ir palūkanų mokėjimui yra suteikiami du būdai:
1) Anuetų metodas – klientas kas mėnesį moka tą pačią sumą.
2) Linijinis metodas - klientas paskolą grąžinalygiomis dalimis, o palūkanos laikui bėgant mažėja.

Vieta pagrindiniame: 
Top naujiena